💡Sıradan Olmayan Fark Yaratan Çözümler

MamaEvin Petshop Web Tasarım

MamaEvin Pet Shop'un bölgesel müşterilerine özel olarak hazırlanan Mobil Uygulama IOS ve ANDROID uygulama platformlarında yayına alındı.

Uygulama da özel tasarım, kolay sipariş modülü, teslimat saati ve bir çok detaylı çalışma eklentisi eklendi.

Kapıda ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme ve online ödeme sistemi eklendi.

Müşteri uyarı ekranları, sipariş bildirimleri, teslimat hareketleri eklendi.

Açık kaynak olarak müşteriye teslim edildi.


Mobil uygulama ve E-ticaret sitesinde bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.


Benzer uygulama modelleri ve çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İla Bilişim Nasıl Çalışıyor?
Kurumsal rekabetin internet ortamında pandemi etkisiyle bu denli arttığı günümüzde, profesyonel olarak E-ticaret web tasarım, web yazılım, google reklamları, google işletme tanıtımı hizmeti veren alanında uzman yazılım ekibine sahip web tasarım ajansı ile çalışmanız firmanız, hizmetleriniz ya da ürünleriniz için hayati önem taşımaktadır.

Hayati önem taşıyan detaylardan birisi de; internette firmanızın ön sıralarda olması ve ürünlerinizin / hizmetlerinizin iyi tanıtmanız ne kadar profesyonel olursa sizde o kadar çok geri dönüş elde edersiniz.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek (bu detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz) ve gerisini alanında uzman web tasarım ve web yazılım ekibimize bırakmaktır.

Kurumsal Web Tasarım Proje Sürecinde Nasıl Çalışıyoruz?
Profesyonel web tasarım ve web yazılım kadromuzla öncelikle sizleri dinliyoruz. İhtiyaçlarınızı belirliyoruz. Hedef analizlerinizi sizin adınıza yapıyoruz. Kurumsal web tasarım hizmetinde sizlere alternatif çözüm önerileri sunarak çalışma akışını takdim ediyoruz.

Oluşturduğumuz ön taslak ile sizlere teklif hazırlıyoruz. Kabul görünmesi halinde yazılım ekibimiz web tasarım kodlamasına başlayarak projenize start vermektedir.

Yazılım kodlaması tamamlanması akabinde bilgi ve içeriğin derlenmesi, logonuz yoksa logo çalışmasının ve site görsel metaryallerinin hazırlanması olarak devam ediyoruz.

Oluşturan görsel metaryaller renk / sektör / logo bazında uyum sağlayarak sitenize yüklüyoruz.

Proje ön yayına alınarak onayınıza sunuyoruz. Güncelleme talepleriniz olursa hızlı müdahale ederek gerekli düzenlemelerle yayına alıyoruz.

Alanında uzman ekibimizle tasarım ve yazılım süreciniz profesyonel olarak yürütülmektedir.
 


  • Hızlı Satın Al Modülü
  • Profesyonel Admin Paneli
  • Kullanıcı Dostu Kodlama
  • Ios & Android Uygulama
İletişime Geç